Чому TAZO?

Дослідження Азоспірили показали позитивний вплив на деренові поля та виробників дерну. Діючи в якості фіксатора азоту, Азоспірили збирають азот із повітря і ґрунту та доставляють його рослині. В той час як більшість мікробних бактеріальних розчинів застосовується для поліпшення живлення рослин, Азоспірили в продуктах TAZO поліпшують зростання коренів, фіксують азот та дозволяють отримати більш ранній врожай. Кілька університетських досліджень довели, що це працює.

Огляд Азоспірілл TAZO®

Щоб створити витривалий ґрунт, про нього потрібно піклуватися. Це тому, що здоровий ґрунт дуже метаболічно активний. Ґрунт знаходиться у постійному стані потоку, змінюючись по мірі зміни клімату, рослинності та навколишнього середовища. Рослини та тварини реагують на ці зміни і при цьому можуть змінювати основні характеристики ґрунту.

Поліпшіть ґрунт у дерні та торфі, використовуючи продукти TAZO. Активні інгредієнти, які знаходяться в усіх продуктах TAZO – це Азоспірили, а збільшення кількості Азоспірил, що зустрічаються в природі, в ґрунті, принесе неперевершену користь вашому дерну.

TAZO пропонує безліч продуктів.

TAZO доступний у формі розкидної або сухої обробки насіння. Обидва варіанти поліпшують поглинання поживних речовин, поліпшують процес укорінення та зменшують витрати на азот – це дає вам безпрограшну перевагу перед вашими конкурентами. Продукти включають в себе:

Спробуйте TAZO.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації