В світі гольфу немає гіршого недоліку, ніж низькоякісні площадки.

Гравці хочуть - ні, вимагають – доглянутих фервеєрів, лужків та тишків.

Якщо ви керуєте територією ексклюзивного заміського клуба або поля для гольфа, ви витрачаєте значну кількість часу на вирощування та підтримання витривалого дерну. Та, давайте подивимося правді в очі, навіть після всієї важкої роботи зі збереження гладкого дерну, зношення на цих поверхнях є надзвичайним.

Приклад із практики: гольф-поля

Канави та хімічні речовини

Хімічні додавання вже давно є галузевим стандартом для підтримання життєздатності дерну. Однак стурбованість з приводу екологічних та фінансових наслідків цих продуктів призвела до того, що менеджери звернулися до мікробних ресурсів. Додавання, які містять мікроорганізми, сприяють зростанню дерну, зводячи до мінімуму використання добрив та пестицидів, і допомагають збільшити чисельність корисних мікроорганізмів у живому ґрунті.

TerraMax випускає продукти, засновані на бактеріях Азоспірили, більше 10 років. Використовуючи унікальну, науково доведену технологію виготовлення, Азоспірили в продуктах TAZO® TerraMax мають набагато триваліший термін зберігання, ніж інші продукти, які містять бактерії, виживаючи в контейнері до 2 років.

І керівники в США добилися успіху, завдяки продуктам TerraMax.

Зменшіть кількість добрив, поліпшіть вашу гру

В Національному гольф-клубі Lake Panorama в Панорі, штат Айова, 3000 гольфістів щорічно відвідують поля, граючи раунд за раундом на 160-акровому полі. При такій активності підтримання витривалого дерну – складна задача для Дена Уолнера, головного доглядача клуба.

Саме тому він вирішив спробувати TerraMax TAZO-B – рідке оброблення для дерну та насіння рідкого трансмісійного дерну та обробки насіння на своєму фейвеї із плевели. В якості бонуса на фейвеї поліпшився колір без додавання добрива. Уолнер був настільки задоволений результатом, що дозволив використовувати TAZO-B на всіх фейвеях, лужках та тишках на полі.

Успіх Уолнера показує, як TAZO-B створює витривалі рослини з поліпшеною кореневою структурою. Він застосовує TAZO-B один раз на рік в Panorama у червні, коли ґрунт нагрівається. З моменту, коли він почав обробляти свій ґрунт TAZO-B, клуб використовує на чверть менше добрив. Він також відмітив, що рослини стали більш сильними та з більш глибокими коренями.

Більш сильні корені дають більше зелені

Уявіть, що кожного року 27 000 гравців у гольф забивають кулі на вашому лужку.

В клубі Bearpath Golf & Country Club в Іден-Прері, штат Мінесота, Джон Маллой, головний доглядач, почав використовувати TAZO-B для обробки 4 акрів лужків у своєму клубі 6 років тому. Застосовуючи чверть на акр зелені кожні 4-6 тижнів, Маллой побачив послідовні результати з TAZO-B. Використання TAZO-B дало наступні результати:

  • Виключена поява гранульованих продуктів від звичайних добрив
  • Скорочення проблем, пов’язаних із ходьбою та грою на нещодавно обробленому дерні
  • Помітне зростання коренів на 6-8 дюймів кожного року

Для Маллоя з Bearpath TAZO-B є доступним рішенням для обробки лужків. Йому також подобається універсальність продукту та можливість його використання з іншими продуктами для отримання високоякісного дерну.

Додайте засновані на Азоспірилах продукти TAZO у вашу програму обслуговування дерну.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації