Коли гравці покидають лаву, виходять на поле та грають у м’яч, ми знаємо, що відбудеться.

Шипи впиваються у дерен, утворюючи ями та приводячи поле в непривабливий стан.

Якщо ви завідуєте спортивним полем, ви витрачаєте значну кількість часу на вирощування та підтримання витривалого дерну. І, давайте подивимося правді в очі, навіть після всієї важкої роботи зі збереження гладкого дерну, зношення на цих поверхнях є надзвичайним.

Приклад із практики: спортивні поля

Канави та хімічні речовини

Хімічні додавання вже давно є галузевим стандартом для підтримання життєздатності дерну. Однак стурбованість з приводу екологічних та фінансових наслідків цих продуктів призвела до того, що менеджери звернулися до мікробних ресурсі. Додавання, які містять мікроорганізми, сприяють зростанню дерну, зводячи до мінімуму використання добрив та пестицидів, і допомагають збільшити чисельність корисних мікроорганізмів у живому ґрунті.

TerraMax випускає продукти, засновані на бактеріях Азоспірили, більше 10 років. Використовуючи унікальну, науково доведену технологію виготовлення, Азоспірили в продуктах TAZO® TerraMax мають набагато триваліший термін зберігання, ніж інші продукти, які містять бактерії, виживаючи в контейнері до 2 років.

І керівники в США добилися успіху, завдяки продуктам TerraMax.

Досягнуті успіхи в Chase Field, Фінікс

Будучи домом для команди головної ліги бейсболу Арізони Diamondbacks, поле Chase Field дуже активно використовується протягом всього сезону. На додаток до домашнього ралі та бейсбольним іграм, на полі проводиться багато інших розважальних заходів, які впливають на його дерен, в тому числі мотокрос та шоу величезних вантажівок.

За свої 16 років роботи доглядач Грант Тренбат почав схилятися до натуральної трави, вирощеної в середовищі відсувного даху. Сонячне світло та можливість вирощувати натуральну траву у приміщенні, яке піддається активним навантаженням, є першочерговою проблемою для Тренбата.

Без стійкості відкритих стадіонів та через неможливість швидкого реагування, Тренбат шукав продукт, який збільшував би масу та щільність коренів, зберігаючи при цьому стійкість до зношування. Будучи не знайомим із продуктами на основі Азоспірил, інтерес Тренбата був сконцентрований на потенціалі продукту збільшити масу коренів. Тренбат почав використовувати TAZO®-B протягом сезону 2012 року та домігся моментального успіху. Він використовував його у другому сезоні, застосовуючи його на полі один раз на місяць.

«Протягом першого року була помітна різниця. Збільшення маси та щільності коренів – це день та ніч у порівнянні з тим, що у нас було раніше, і TAZO – це фактор, який зробив найбільший внесок. Я став прихильником цього продукту із найбільш раннього етапу, і тепер він став частиною мого поточного обслуговування».

Додайте засновані на Азоспірилах продукти TAZO у вашу програму обслуговування дерну.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації