Чому TerraMax?

Основою продуктів TerraMax є мікробна ефективність.

Одними з таких мікробів є Азоспірилиприродні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), котрі збирають азот із повітря та ґрунту і доставляють його в кореневі системи. Тільки після того, як TerraMax розробила першу в галузі формулу збереження життєздатності та стабільності бактерій, зростаюче товариство дійсно дізналося, що може зробити ця бактерія.

Скачайте наш торгівельний довідник із дерну

Дізнайтеся, як продукти TerraMax можуть покращити якість вашого дерну..

Дерен

Захистіть ваш дерен, створюючи більш витривалий ґрунт. Використовуйте один із науково перевірених продуктів модифікаторів для ґрунту, щоб підтримувати здоров’я дерну, поліпшуючи кореневу структуру.

Перейдіть за посиланнями нижче, щоб дізнатися, як наші продукти можуть покращувати кореневу систему, покращити зростання та зафіксувати азот:

  • Tazo®-B: Рідина, що розпилюється, котра фіксує азот, стимулює утворення коренів, покращує зростання та стійкість до стресів.
  • Tazo®-ST: Наш другий препарат для обробки насіння. Він призначений для обробки насіння перед посадкою, дозволяючи бактеріям бути присутніми на початковому етапі росту коренів для більш швидкого проростання та укорінення.
  • FAST FIX™: Наша суміш для відновлення дерну, котра утримує вологу біля сходів та коренів, покращуючи схожість та укорінення.
  • MX+4™:Суміш мікроелементів, змішана із продуктами харчової якості, котра забезпечує прекрасну біостимуляцію. MX+4 містить корисні мікроорганізми, котрі допомагають руйнувати хімічні залишки, які зазвичай знаходять в ході обслуговування дерну.
  • pHix™: Наш рідкий гуматний продукт, виготовлений із застосуванням запатентованого процесу, зменшує вміст розчинних солей, зменшує абсорбцію натрію та знижує рівень натрію.
  • TerraSoft™: Наша суміш мікроелементів, агентів, що змочують, пенетрантів та хелатуючих агентів, котра покращує здатність ґрунту поглинати воду, пом’якшує утрамбовані ґрунти та спрощує проникнення води.

Додайте TerraMax в обслуговування дерну вже сьогодні.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації