В TerraMax наші дослідні об’єкти преміум-класу конкурують з багатьма університетами. В дизайні та обладнанні наша лабораторія площею 1500 квадратних футів дозволяє нам не тільки виконувати основні дослідницькі функції, але і керувати програмою забезпечення якості, яка забезпечує виробництво стабільних та надійних продуктів.

Дослідницькі потужності TerraMax

Що ми робимо: Компанія TerraMax виявила, як зберегти корисних представників бактерій живими та готовими надати рослинам допомогу в процесі росту із мінімальним впливом на навколишнє середовище. Наші продукти допомагають фермерам вирощувати більшу кількість більш якісних посівів, не завдаючи шкоди своїй землі.

Ми підходимо до досліджень та розробок наших продуктів життєдіяльності мікроорганізмів шляхом вивчення та використання існуючих інструментів, наданих природою. Ми продовжуємо розробляти колекцію унікальних мікроорганізмів для багатьох сфер застосування, використовуючи інновації та сучасне обладнання. Вони зберігаються в якості бібліотеки бактерій, яка зберігається, актиноміцетів та грибів в наших виробничих середовищах, які використовуються для виконання таких задач, як підтримання витривалого ґрунту на вашій землі.

Наші вчені: Ми створюємо творче середовище, яке кидає виклик та винагороджує зусилля нашого наукового персоналу. Ми використовуємо обладнання, яке ефективно вирощує та обробляє мікроорганізми, включаючи ламінарні бокси, автоматичні наповнювачі, інкубатори та морозильники з ультранизькою температурою.

Наша команда, яка складається з чотирьох вчених, включає в себе Марісу Троє, Елізабет Фліге, Нісу ДеМарс та засновника Дага Кремера.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації