Компанія TerraMax виявила, як зберегти корисних представників бактерій живими та готовими надати рослинам допомогу в процесі росту з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Наші продукти допомагають фермеру вирощувати більшу кількість більш якісних посівів, не завдаючи шкоди своїй землі.

Основою продуктів TerraMax є мікробна ефективність. Наша продукція включає Азоспірили. Це природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), котрі працюють як фіксатор азоту – збирають азот із повітря та ґрунту і доставляють його в кореневу систему. Азоспірили з наукової точки зору довели, що рік за роком поліпшують кореневу структуру – створюючи рослини, здатні протистояти мінливим погодним умовам.

Дослідження

Завдяки науково розробленим технологіям, підкріпленим роками досліджень, TerraMax створює та виробляє інноваційні натуральні продукти, котрі підвищують продуктивність та приносять користь виробникам, споживачам та навколишньому середовищу.

Ми підходимо до досліджень та розробок наших продуктів життєдіяльності мікроорганізмів шляхом вивчення та використання існуючих інструментів, наданих природою. Ми продовжуємо розробляти колекцію унікальних мікроорганізмів для багатьох сфер застосування, використовуючи інновації та сучасне обладнання. Вони зберігаються в якості бібліотеки бактерій, що зберігається, актиноміцетів та грибів в наших виробничих середовищах, які використовуються для виконання таких задач, як підтримання витривалого ґрунту на вашій землі.

Завантажте одну з наших дослідницьких робіт, щоб дізнатися більше про те, як ми використовуємо Азоспірили, щоб допомогти фермерам отримувати більше від своєї землі:

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації