Щоб створити витривалий ґрунт, про нього необхідно піклуватися.

Це тому, що здоровий ґрунт дуже метаболічно активний. Ґрунт знаходиться в постійному стані потоку, змінюючись по мірі зміни клімату, рослинності та навколишнього середовища. Рослини та тварини реагують на ці зміни і при цьому можуть змінювати основні характеристики ґрунту.

Дослідження Азоспірили показало позитивний вплив на небобові культури. Діючи як фіксатор азоту, Азоспірили збирають азот із повітря та ґрунту і доставляє його рослині. В той час як більшість мікробних модифікаторів застосовуються для поліпшення живлення рослин, Азоспірили дають сприятливі результати для поліпшення кореневої структури з року в рік.

При стабілізації в достатньо високих концентраціях він може впливати на зростання рослин. Зокрема, він споживає азот з повітря та перетворює його у форми азоту, які потрапляють в рослину.

Тільки після того, як TerraMax розробила першу в галузі формулу збереження життєздатності та стабільності бактерій, зростаюче співтовариство дійсно дізналося, що може зробити ця бактерія.

Огляд Азоспірил

Збільшення врожаю кукурудзи

В польових дослідженнях на кукурудзі протягом останніх 3 років порошкове оброблення бактерій допомогло підвищити врожайність більше ніж на 4 бушелів на акр у порівнянні з необробленими територіями. Як в польових, так і в університетських дослідженнях, продукти TerraMax довели, що дають більш високі врожаї кукурудзи у порівнянні з необробленими полями:

  • Польові дослідження у Південній Дакоті показали приріст врожайності на 12,2 бушелів на акр у порівнянні з контрольним необробленим полем: 181,6 бушелі проти 169,4 бушелів.
  • Дослідження в Університеті штату Колорадо та Університеті штату Небраска-Лінкольн показали, що врожайність збільшується з 5 до 15 бушелів на акр.
  • Крім того, компанія TerraMax тестувала Азоспірили з кількома традиційними обробками насіння та не спостерігала ніяких проблем із сумісністю.

Підвищене виробництво пшениці

Що стосується авторської форми Азоспірил, університетське тестування також показало підвищений врожай пшениці. Висновки включають в себе:

  • MicroAZ ™ був протестований в багаторічних польових дослідженнях під керівництвом фермерами, і показав послідовне збільшення врожаю від 5 до 10 бушелів на акр. У весняних польових дослідженнях MicroAZ поліпшив травостій та рослинність на 40-80%, в результаті чого середній приріст врожайності склав 5 бушелів на акр.
  • Крім того, рівні білка в твердій червоній яровій пшениці були поліпшені в середньому на 1%.
  • Детальні польові результати доступні за запитом.

Спробуйте Азоспірили

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації