Основою продуктів TerraMax є мікробна ефективність.

Одними з таких мікробів є Азоспірили. Це природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), які працюють як фіксатор азоту – збирають азот повітря та ґрунту і доставляють його в кореневі системи.

Садівництво

Аромат квітів. Рослини сидять вздовж підвіконня. Ми всі любимо красиві рослини в наших будинках, в наших садках, в наших бізнес-парках та вздовж наших стежок на природі. Красива, щедра кількість квітів усім приносить радість та щастя.

Вирощуйте більш здорові рослини, які роблять світ красивішим. Використовуйте один із науково перевірених продуктів TerraMax – рослинний розчин для ґрунту для вирощування красивих рослин.

Чому TerraMax? Основою продуктів TerraMax є мікробна ефективність. Одними з таких мікробів є Азоспірили. Це природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), які працюють як фіксатор азоту – збирають азот повітря та ґрунту і доставляють його в кореневі системи. Тільки після того, як TerraMax розробила першу в галузі формулу збереження життєздатності та стабільності бактерій, зростаюче співтовариство дійсно дізналося, що може зробити ця бактерія.

Додайте TerraMax у свій садівничий бізнес уже сьогодні.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації