В TerraMax ми використовуємо наукові застосування мікробних технологій для поліпшення традиційних практик фермерства, включаючи керування шкідниками.

Наші розпилювальні допоміжні розчини працюють разом із пестицидами над контролем або боротьбою із шкідниками. Наші розчини, включаючи CAPSOYL® та MicroVance™, поліпшують життєздатність ваших культур та захищають їх від шкідників, що є науково доведеними фактами.

Дізнайтеся більше про наші розпилювальні допоміжні розчини, які випробували фермери:

  • CAPSOYL: дегумована, соєва олія одноразового очищення із високоякісним емульгатором, який працює як розбризкуючий, адгезивний агент, який знижує текучість та рідина, яка забезпечує проникнення, призначене для використання проти шкідників.
  • MicroVance: спеціально розроблена мікропоживна суміш 0-3-3 з унікальним стабілізуючим агентом, яка використовується для заміни сульфат амонію.

Дозвольте TerraMax та нашим розбризкувальним допоміжним розчином допомогти вам впоратися із проблемою шкідників.

Розбризкувальні допоміжні розчини

TerraMax CAPSOYL®

CAPSOYL виробляється із дегумованої соєвої олії одноразового очищення та високоякісного емульгатора. Ця суміш складається з 93% соєвої олії та 7% емульгатора.

MicroVance™ Spray Adjuvant

Розбризкувальне додавання – це спеціально розроблена мікропоживна суміш 0-3-3 з унікальним стабілізуючим агентом.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації