В TerraMax ми усвідомлюємо важливість забезпечення більш стійких ґрунтів на ранніх етапах вирощування для отримання найліпших культур.

TerraMax використовує наукові застосування мікробних технологій для поліпшення традиційних практик фермерства. Наші бактеріальні розчини для соєвих бобів розроблені із застосуванням поліпшеної технології стабілізації з метою забезпечення чудового виживання без необхідності використання домішок або додавань.

Як продукти TerraMax дозволяють фермерам отримати більш якісний ґрунт та зібрати великі врожаї зі своїх полів?

Наші бактеріальні розчини, засновані на роді бактерій Bradyrhizobium, містять два штами бактерій Bradyrhizobium, а також наше запатентоване стабілізуюче середовище. Це забезпечує виробників наявністю бактерій, які забезпечують проникнення азоту, підвищену кількість листя та збільшення прибутку при використанні трьох наших продуктів, заснованих на Bradyrhizobium.

Можливо прийшов час трішки струснутися.

Подумайте про додавання TerraMax у ваш ґрунт, щоб вирощувати ще більші врожаї соєвих бобів.

Соєві боби

Maximize™

Цей малооб’ємний препарат скорочує кількість бактеріального розчину, який використовується для ваших соєвих бобів, до 2 унцій на 100 фунтів насіння.

TerraMax Dry™

Стабілізований сухий бактеріальний розчин для соєвих бобів, TerraMax Dry – це заснований на гуматі, а не на торфі продукт, який забезпечує відмінну адгезію до насіння соєвих бобів.

TerraMax Liquid™

Стабілізований бактеріальний розчин для ґрунту – стабілізуюча формула TerraMax Liquid підвищує виживання та термін зберігання без необхідності використання присадок та додавань.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації