Наука - це основа нашої продукції.

Університетські дослідження показали, що багаточисленні мікроорганізми можуть робити все, від контролю комах до стимуляції росту рослин.

Однак відносно невелика кількість мікроорганізмів була використана для створення надійних та функціональних продуктів для ринку. Крім того, вартість кінцевого продукту, зберігання, нестабільна ефективність та термін зберігання є ключовими факторами, які сприяють відсутності комерціалізації цих організмів.

Недостатня доступність та функціональність призвели до того, що експерти TerraMax розробили продукт Азоспірил для кукурудзи. Наша компанія має можливість подовжити термін зберігання нашого продукту Азоспірил для кукурудзи, що забезпечує середній термін зберігання від 18 до 24 місяців.

Продукт доступний у формі порошку в контейнерах та рідини. Наш збільшений термін зберігання збільшує зростання кукурудзи, і у нас маються наукові дослідження, щоб довести це.

Кукурудза

MicroAZ-IF Liquid™

MicroAZ-IF Liquid - це рідкий бактеріальний розчин Азоспірил для кукурудзи..

MicroAZ-ST Dry™

MicroAZ-ST Dry - спеціальна поживна суміш, яка забезпечує чудову стабільність кукурудзи.

Дослідження 2012 року показали підвищену врожайність

Недавнім прикладом стабілізованих Азоспірил та їх значного ефекту для врожайності є польові дослідження 2012 року, проведені TerraMax на кукурудзяних культурах у містах Вахоо, Небраска та Фосторія, Айова. Порошкові мікробні препарати, якими було оброблене насіння кукурудзи перед посівом, дали збільшення врожаю більше, ніж на 6,2 бушелів на акр у порівнянні з необробленими полями. Що стосується рентабельності інвестицій (ROI), то 1 долар США прирівнюється до 6 доларів кукурудзи. В польових випробуваннях на кукурудзі протягом останніх 3 років порошкова обробка бактерій допомогла підвищити врожайність більше, ніж на 4 бушелів на акр у порівнянні з необробленими територіями. Як у польових, так і в університетських випробуваннях, продукти TerraMax довели, що дають більш високі врожаї кукурудзи у порівнянні з необробленими полями:

  • Польові випробування в Південній Дакоті показали приріст врожайності на 12,2 бушелів на акр у порівнянні з контрольним необробленим полем: 181,6 бушелі проти 169,4 бушелів.
  • Дослідження в Університеті штату Колорадо та Університеті штату Небраска-Лінкольн показали, що врожайність збільшується із 5 до 15 бушелів на акр.
  • Крім того, компанія TerraMax тестувала Азоспірили з кількома традиційними обробками насіння та не спостерігала ніяких проблем із сумісністю.

Очевидно. Використання мікробних продуктів набирає обертів у фермерській галузі. Підтримуючи родючість ґрунту через стабілізовані Азоспірили, фермери роблять альтернативний, природній та економічно ефективний вибір для своїх культур. Спробуйте Азоспірили.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації