Перейдіть за одним із наступних посилань,щоб дізнатися про те, як продукти TerraMax можуть допомогти вам створити більш якісний ґрунт та більш міцні рослини, одночасно підвищивши врожайність.

Сільське господарство

Усуньте проблеми на корені. Збільште врожай, підтримуючи якість ґрунту. Використовуйте один із науково розроблених модифікованих продуктів компанії TerraMax, щоб вирощувати більш здорові культури, які приносять більше врожаю.

Чім відрізняється TerraMax? В продуктах TerraMax використовуються природні мікроби, котрі, як визнано, допомагають фермерам збільшити врожайність культур, починаючи від кукурудзи, та закінчуючи соєвими бобами та пшеницею.

Основою продуктів TerraMax є мікробна ефективність, що підтверджено наукою та дослідженнями. Одними з таких мікробів є Азоспірили – мікроорганізми, котрі визнані бактеріями, які фіксують азот. Наші ведучі в галузі препарати з Азоспірилами дозволяють фермерам більш якісно керувати своїми полями для вирощування різноманітних культур.

Наша формула також може допомогти фермерам з року в рік скорочувати кількість хімічних речовин, які вони використовують, та покращувати структуру коренів, створюючи більш міцні рослини, котрі краще переносять зміни погодних умов.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації