Що таке Азоспірили?

Азоспірили – це природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), які працюють як фіксатор азоту – збирають азот із повітря та ґрунту і доставляють його в кореневу систему. Тільки після того, як TerraMax розробила першу в галузі формулу збереження життєздатності та стабільності бактерій, зростаюче співтовариство дійсно дізналося, що може зробити ця бактерія.

Азоспірили з наукової точки зору довели, що рік за роком поліпшують кореневу структуру – створюючи рослини, здатні протистояти погодним умовам, які змінюються та іншим проблемам, з якими стикаються садівники. Чи то молоді пагони, дерен або збільшення врожайності культур – Азоспірили доведено працюють.

Прес-центр

Завдяки науково розробленим технологіям, які підтримуються роками досліджень, TerraMax створює та виробляє інноваційні натуральні продукти, які підвищують продуктивність та приносять користь виробникам, споживачам та навколишньому середовищу.

Спираючись головним чином на бактерії Азоспірили, поточна лінійка продуктів TerraMax застосовується у формі порошку або рідини для насіння, культур, газонів та дерну, щоб природним чином сприяти зростанню рослин за рахунок поглинання азоту.

Контактні дані для ЗМІ:

  • Жосі Варрен
  • Телефон: 952.851.7227
  • Email: jwarren@tunheim.com

Ми в новинах

Перейдіть за посиланнями нижче, щоб дізнатися про те, чого ми досягли, завдяки нашій першій у промисловості формулі Азоспірил, яка підтримує життєздатність та стабільність бактерій:

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації