Зустрічайте команду TerraMax

Дуг Кремер, генеральний директор TerraMax, більше 30 років працює в галузі рослинництва на різних посадах, як у сільському господарстві, так і у садівництві. Він почав свою кар’єру з TerraMax, як з платформи для надання ефективних та економічних мікробних додавань на ринки сільського господарства та дерну. Його творчі дослідження та розробки на основі рішень призвели до появи багатьох унікальних рішень, розроблених спеціально для задоволення потреб кінцевих користувачів, які відповідають на глобальні проблеми використання продуктів на основі нафтохімічної продукції.

Том Пропер, керуючий директор з виробництва та технологій, курирує всі операції з продажу, виробництва та фінансів в TerraMax. Маючи досвід керування прибутками та збитками, керування операціями та маркетингу, Том дає нашій організації багатий досвід та навчання. Його досвід в організаційній динаміці, керуванні продажами та продаж крупним, комплексним підприємствам принесе нові можливості TerraMax та нашим клієнтам.

Денніс (Денні) Дригерс, віце-президент TerraMax, прийшов у сільське господарство після кар’єри у сфері фінансових послуг. Денні став основним партнером TerraMax по зв’язках з інвесторами та забезпечує загальну операційну підтримку нашій лабораторній та виробничій діяльності.

Про нас

Завдяки науково розробленим технологіям, які підтримуються роками досліджень, TerraMax створює та виробляє інноваційні натуральні продукти, які підвищують продуктивність та приносять користь виробникам, споживачам та навколишньому середовищу.

Спираючись головним чином на бактерії Азоспірили, поточна лінійка продуктів TerraMax застосовується у формі порошку або рідини для насіння, культур, газонів та дерну, щоб природним чином сприяти зростанню рослин за рахунок поглинання азоту.

Чому Азоспірили? Це природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин (бактерії), котрі працюють як фіксатор азоту – збирають азот із повітря та ґрунту і доставляють його в кореневу систему. Тільки після того, як TerraMax розробила першу в галузі формулу збереження життєздатності та стабільності бактерій, зростаюче співтовариство дійсно дізналося, що може зробити ця бактерія.

Азоспірили з наукової точки зору довели, що рік за роком поліпшують кореневу структуру – створюючи рослини, здатні протистояти погодним умовам, які змінюються та іншим проблемам, з якими стикаються садівники. Чи то молоді пагони, дерен або збільшення врожайності культур – Азоспірили доведено працюють.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації