MAXIMIZING EARTH’S POTENTIAL
MAXIMIZING EARTH’S POTENTIAL
MAXIMIZING EARTH’S POTENTIAL
Slider

ТЕХНОЛОГІЯ

Слово «натуральний» може мати багато різних значень для багатьох різних людей. Це слово може викликати збентеження, та, природно, недовіру. Коли ми говоримо «натурального походження», ми маємо на увазі саме те, що говоримо.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Збільшіть врожай та поліпшіть ґрунт за допомогою науково розроблених та перевірених у польових умовах бактеріальних розчинів для насіння та ґрунту TerraMax; вирощуйте більш здорові рослини та збільшуйте прибуток.

ДЕРЕН

Захистіть дерен, поліпшіть ґрунт та структуру ґрунту. Науково розроблені та перевірені в польових умовах продукти TerraMax зроблять це за вас. Читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

САДІВНИЦТВО

Вирощуйте більш якісні, більш здорові рослини, щоб зробити світ красивішим. Продукти TerraMax розроблені для поліпшення якості ґрунту та здоровʼя рослин, що, в свою чергу, дає щедру кількість листя, квітів та фруктів.

ЧОМУ TERRAMAX?

Дослідження – основа нашого бізнесу. Завдяки науково розробленим технологіям, дослідженням, які підтримуються роками, TerraMax створює та виробляє інноваційні натуральні продукти, які підвищують продуктивність та приносять користь виробникам, споживачам та навколишньому середовищу. Спираючись головним чином на бактерії Азоспірили, поточна лінійка продуктів TerraMax застосовується у формі порошку або рідини для насіння, культур, газонів та дерну, щоб природним шляхом сприяти зростанню рослин за рахунок поглинання азоту.

Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як TerraMax може збільшити ваш врожай та поліпшити якість вашого ґрунту.

Більше інформації